16 сесія 8 скликання від 12 січня 2023 року

Про затвердження звіту про роботу виконавчого комітету Стриївської сільської ради за 2022 рік.

Звіт про роботу виконавчого комітету Стриївської сільської ради за 2022 рік.

Додатки до рішення Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської  територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження  Програми соціально-економічного  розвитку Стриївської сільської ради на 2023 рік.

Програма соціально-економічного  розвитку Стриївської сільської ради на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої  сесії VІІІ скликання від  22.12.2022 року «Про  затвердження структури виконавчих  органів ради, загальної чисельності апарату  ради та її виконавчих органів».

Про  запобігання корупції на території сільської ради.

Про затвердження переліку об'єктів на території Стриївської сільської ради,на яких засуджені особи відбуватимуть покарання у виді громадських робіт та виду безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, які засуджені до покарання у виді  громадських робіт .

Про затвердження переліку об'єктів на території Стриївської сільської ради,на яких порушники відбуватимуть  адміністративне  стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт та  виду оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне  стягнення у виді суспільно-корисних робіт .

Про затвердження переліку об'єктів на території Стриївської сільської ради, на яких порушники відбуватимуть адміністративне стягнення у виді  громадських робіт та виду безоплатних суспільно корисних робіт для порушників,  на яких судом накладено адміністративне  стягнення у виді громадських робіт.

Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) які передаються у власність  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва.

Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва.

Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою ,  щодо  встановлення (відновлення ) меж  земельних  ділянок  в  натурі  ( на місцевості ).

Про  передачу в оренду земельної ділянки.

Про затвердження  технічної документації , щодо інвентаризації  земельної ділянки  комунальної власності для рибогосподарських потреб.

Про звернення депутатів Стриївської сільської  ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України,Державного агентства лісових ресурсів України , Житомирської обласної ради щодо заперечення та недопущення руйнування лісогосподарських  підприємств комунальної форми власності.