Одинадцята сесія 8 скликання від 10 лютого 2022 року

Про затвердження звіту про роботу виконавчого комітету Стриївської сільської ради за 2021 рік.

Звіт про роботу виконавчого комітету Стриївської сільської ради за 2021 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриїської сільської територіальної  громади за 2021 рік.

Додаток 1 до звіту про виконання бюджету

Додаток 2 до звіту про виконання бюджету

Додаток 3 до звіту про виконання бюджету

Про  встановлення граничних сум   витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування,  комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та  організаціями, які утримуються за рахунок сільського бюджету  на 2022 рік.

Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської  територіальної громади на 2022 рік.

Додаток до рішення  "Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2022 рік".

Про внесення змін в чисельність та персональний склад  виконавчого комітету Стриївської сільської ради.

Про затвердження  Програми соціально-економічного розвитку Стриївської сільської ради на 2022 рік.

Програма соціально-економічного розвитку Стриївської сільської ради на 2022 рік.

Про внесення змін до Програми відшкодування  витрат  за перевезення пільгових категорій

громадян  Стриївської сільської ради на  приміських автобусних маршрутах загального

користування на 2022 рік ,  затвердженої рішенням  10-ї сесії 8-го скликання від 17.12.2021 року  VІІІ/2021/10-23.

Про внесення змін до комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Стриївської сільської ради від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням  сільської ради № VIII/2021/4-5 від 11.03.2021 р.

Про затвердження Програми енергоефективності та енергозбереження Стриївської територіальної  громади на 2022-2024 роки.

Про затвердження Програми та  Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій населення у Стриївській сільській раді на 2022 рік.

Про затвердження Антикорупційної програми Стриївської сільської ради.

Про  запобігання корупції на території сільської ради.

Про затвердження Порядку проведення  громадських обговорень проєктів рішень  Стриївської  сільської ради про реорганізацію,  ліквідацію закладів загальної середньої освіти .

Про затвердження нової редакції  Статуту Гульського ліцею  Стриївської сільської ради  Новоград-Волинського району Житомирської області.

Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення сесії Стриївської сільської ради «Про реорганізацію Киянської гімназії».

Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення сесії Стриївської сільської ради «Про реорганізацію Івашківської гімназії»

Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення сесії Стриївської сільської ради «Про реорганізацію Немильнянської гімназії»

Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення сесії Стриївської сільської ради «Про реорганізацію Стриївської гімназії»

Про внесення змін та доповнення у структуру та   штатну    чисельність   Комунального некомерційного підприємства «Гульська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Стриївської сільської ради».

Про затвердження переліку об'єктів на території Стриївської сільської ради, на яких засуджені особи відбуватимуть покарання у виді громадських робіт та виду безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, які засуджені до покарання у виді  громадських робіт.

Про затвердження переліку об'єктів на території Стриївської сільської ради, на яких порушники відбуватимуть  адміністративне  стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт та  виду оплачуваних суспільно-корисних робіт для  порушників, на яких судом накладено адміністративне  стягнення у виді суспільно-корисних робіт.

Про затвердження переліку об'єктів на території Стриївської сільської ради, на яких порушники відбуватимуть адміністративне стягнення у виді  громадських робіт та виду безоплатних суспільно корисних робіт для порушників,  на яких судом накладено адміністративне  стягнення у виді громадських робіт.

Про прийняття основних засобів та майна із  Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги  Чижівської сільської ради» у комунальну власність  Стриївської сільської ради та затвердження  передавальних актів.
Про прийняття нерухомого майна в комунальну власність Стриївської  сільської ради.

Про  передачу майна з балансу Стриївської сільської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Гульська амбулаторія загальної

практики сімейної медицини» Стриївської сільської ради.

Про затвердження Програми    «Здійснення заходів із землеустрою Стриївської сільської ради на 2022-2024 роки».

Про затвердження розпоряджень сільського голови.

Про підтримку ініціювання Новоград-Волинською   районною радою питання про перейменування  Новоград-Волинського району Житомирської  області у Звягельський район.