Двадцять друга сесія восьмого скликання від 21.12.2023 року

Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Про  бюджет Стриївської  сільської територіальної громади на 2024 рік

Пояснювальна записка бюджет

Додатки бюджет

Про затвердження  Програми соціально-економічного  розвитку Стриївської сільської ради на 2024 рік.

Програма соціально-економічного розвитку

Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Гульська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Стриївської сільської ради на 2024 рік,

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Гульська  амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Стриївської сільської ради на 2024 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки школи мистецтва Звягельської  міської територіальної громади на 2024 рік.

Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради на 2024 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунальної установи «Городницький інклюзивно-ресурсний центр Городницької селищної ради» на 2024 рік.

Про затвердження Програми підтримки військових частин Збройних сил України на 2024 рік.

Про цільову  програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Стриївській територіальній громаді на 2024-2025 роки.

Програма щодо забезпечення та захисту прав дітей у Стриївській територіальній громаді на 2024-2025 роки.

Про затвердження Комплексної програми  підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав  та можливостей жінок і чоловіків, оздоровлення та відпочинку дітей, запобігання і протидії домашньому насильству та торгівлі людьми  Стриївської сільської ради на 2024-2026 роки .

Додатки до  Комплексної програми  підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав  та можливостей жінок і чоловіків, оздоровлення та відпочинку дітей, запобігання і протидії домашньому насильству та торгівлі людьми  Стриївської сільської ради на 2024-2026 роки .

Про затвердження Програми розвитку соціальних послуг у Стриївській сільській раді  на 2024-2026 р.

Додатки до Програми соцпослуг

Про затвердження Програми  надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, на 2024-2025 роки.

Про Програму підвищення стійкості Стриївської громади до кризових ситуацій, викликаних припиненням або погіршенням надання  важливих для життєдіяльності послуг чи здійснення життєво важливих функцій  на  2024 – 2026 роки.

Про затвердження Програми «Безпечне та якісне харчування

в закладах освіти Стриївської сільської ради на 2024-2025 роки».

Про підвезення педагогічних працівників закладів освіти і здобувачів освіти у 2024 році.

Про базову мережу закладів культури  Стриївської сільської ради на 2024 рік

Про встановлення граничної вартості харчування у закладах освіти Стриївської сільської ради на 2024 рік

Про затвердження штатних розписів  закладів загальної середньої та дошкільної освіти  Стриївської  сільської ради на 2024 рік .

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.

План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.

Про затвердження  Переліку об’єктів комунального майна Стриївської сільської ради   для  надання  в  оренду в 2024 році.

Додаток 1 до переліку

Додаток 2 до переліку

Про погодження створення об»єкта природно-заповідного фонду на території Стриївської сільської територіальної громади.

Про надання дозволу на знесення аварійного нежитлового будинку інтернат в селі Киянка по вулиці Шкільній будинок 25.

Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою, щодо  встановлення (відновлення ) меж  земельних  ділянок  в  натурі  ( на місцевості).

Про затвердження   протоколу розподілу  земельних  часток (паїв),

та  передачею їх у власність.

Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості),  які передаються у власність  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва.

Про  затвердження  проекту  землеустрою,  щодо  відведення  земельної   ділянки , яка  передається   в оренду .

Про  затвердження  технічної  документації  з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ІВАШКІВКА» для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва

Про внесення змін у договір  оренди землі.

Про затвердження Положення про  встановлення та виплату премій, надбавок,  доплат, матеріальних допомог та винагород працівникам Стриївської сільської ради на 2024-2025 роки .

Про   умови    оплати   праці  сільського голови .

Про план роботи сільської ради  на 1- півріччя 2024 року.