Стриївська громада
Житомирська область, Звягельський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шоста сесія 8 скликання від 02.07.2021 року

 Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриїської сільської територіальної громади за 1півріччя 2021 року

Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік.

 Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік.

Про встановлення ставок єдиного податку на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік.

Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та орендної плати  на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку освіти Стриївської сільської ради на 2021-2025 роки

Про затвердження Положення про Суслівську сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Суслівський сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Немильнянський сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Киянську сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Киянський сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Киківську сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Киківський сільський Будинок культури Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Канунську сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення  про Канунський сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Гульську сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Гульський сільський Будинок культури Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Івашківську сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Івашківський сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня.

Про внесення змін до Статуту Гульського закладу дошкільної освіти «Веселка»та затвердження його у новій редакції.

Про внесення змін до Статуту Суслівського закладу дошкільної освіти «Капітошка»та затвердження його у новій редакції.

Про затвердження розпоряджень сільського голови.

Про план роботи сільської ради на 2- півріччя 2021 року.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   товарного сільськогосподарськоговиробництва з правом передачі в оренду.

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «ЮВІ-ТРЕЙД».

Про  затвердження  проекту  землеустрою, що до відведення земельної ділянки яка передається в оренду  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої  промисловості.

Про  затвердження  проекту  землеустрою,що до відведення земельної ділянки   в користування на правах в оренди  фізичній  особі – підприємцю, для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Про  затвердження  проекту  землеустрою, щодо  відведення  земельної   ділянки , яка передається   у   власність   для   будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд. 

Про  затвердження  проекту  землеустрою, щодо  відведення  земельної   ділянки , яка передається   у   власність   для   ведення особистого   селянського   господарства.

Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, з метою передачі в оренду.

Про  затвердження  технічної документаціїіз  землеустрою ,  щодо  встановлення (відновлення)меж  земельних  ділянок  в  натурі  ( на місцевості ).

Про  затвердження  проекту  землеустрою, щодо  відведення  земельної   ділянки , яка передається   у   власність   для   ведення індивідуального садівництва.

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки та передачі її  в оренду.

Про надання дозволу на виготовлення технічної   документації   із землеустрою, щодо   встановлення ( відновлення ) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для передачі у власність.

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки та передачі її  в оренду.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  взамін  сертифікатів. 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачи  у власність для  ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для передачи  у власність для  ведення індивідуального садівництва.

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для передачи  в оренду для ведення фермерського господарства.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність   для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) якіпередаються у власність  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва.     

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які передаються в оренду ПП «ГАЛЕКС-АГРО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

   Про постановку на чергу учасників бойових дій для отримання земельної ділянки.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (польові дороги) ПП «Україна ».

Про припинення права користування земельною ділянкою.

Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (польові дороги) ТОВ «Івашківка » .

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   товарного сільськогосподарського виробництва з правом передачі в оренду.

Про створення Комунального некомерційного підприємтсва "Гульська амбулаторія загальної практики -   сімейної медицини" Стриївської сільської  ради. 

Про ініціювання та надання згоди на безоплатну  передачу майна із КНП «Центр первинної  медико-санітарної допомоги Чижівської сільської ради»  в Стриївську сільську раду.

Про утворення конкурсної комісії щодо призначення  головного лікаря комунального некомерційного  підприємтсва "Гульська амбулаторія загальної практики -  сімейної медицини" Стриївської сільської  ради.

Про встановлення транспортного податку на території Стриївської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора