Сільський голова

ПРОЦЮК ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Стриївський сільський голова

БІОГРАФІЯ:

• Народився 21.09.1980 року в сім’ї сільських учителів.
  • В 1998 році закінчив Киківську ЗОШ 1-3 ст. з відзнакою.
  • У 2003 році закінчив Державний агроекологічний університет  в м.Житомир, за фахом інженер-еколог.
  • З 2003 по 2010 рік працював інженером на державних підприємствах лісового господарства.
  • З 2010 по липень 2019 року займав посаду Киківського сільського голови. , з 16 липня 2019 року  по даний час – голова Стриївської ОТГ.Одружений.
  • Виховує трьох дочок:
    • Юлія - 2003 р.н.,
    • Софія - 2004 р.н.,
    • Катерина- 2017 р.н.

ЗДОБУТКИ:

• За час перебування на посаді сільського голови Процюком Ю.М. було газифіковано населені пункти громади (села Кикова та Немильня), відновлено вуличне освітлення в селі Кикова та селі Немильня, проведено капітальний ремонт приміщення дитячого садка в с.Кикова та відкрито дві типові групи перебування дітей дошкільного віку,  проведено капітальний ремонт приміщення Будинку культури с.Кикова та частини приміщення клубу с.Немильня.
  • У 2018 році завершено капітальний ремонт приміщення Киківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
  • Проведено роботи з благоустрою сільського кладовища в с.Кикова (повне видалення деревостою та заміна старої огорожі).
  • Проводяться роботи з оновлення матеріально технічної бази бюджетних установ, так з 2013 по 2019 рік було придбано новий комплект аудіоапаратури та два більярдні столи для установ культури,  у 2019 році усі бюджетні установи на території с.Кикова , а це виконком сільської ради, дитячий садок, Киківська ЗОШ 1-3 ст., Киківська АЗПСМ,  будинок культури c.Кикова забезпечено сучасним безлімітним  інтернет зв’язком за технологією «оптоволокно».
  • За період роботи з 2010 по 2019 роки неодноразово  був відзначений почесними грамотами та дипломами Новоград-Волинської районної ради та райдержадміністрації, а також Житомирською обласною радою та облдержадміністрацією як кращий сільський, селищний голова Новоград-Волинського району.
  • У 2015 році внесений до книги пошани відділу освіти Новоград-Волинської райдержадміністрації  «За вагомий внесок у розвиток освітянської галузі».