Стриївська громада
Житомирська область, Звягельський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

п"ятнадцята сесія 8 скликання від 22.12.2022 року

Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської  територіальної громади на 2022 рік.

Додатки до рішення Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської  територіальної громади на 2022 рік.

Про  бюджет Стриївської  сільської  територіальної громади на 2023 рік.

Додатки до рішення про бюджет Стриївської ТГ на 2023 рік

Про затвердження Програми відшкодування витрат  за перевезення пільгових категорій громадян  Стриївської сільської ради на приміських автобусних  маршрутах загального користування на 2023-2025 роки .

Про затвердження  Програми розвитку та фінансової підтримки КНП  «Гульська  амбулаторія загальної практики сімейної медицини»  Стриївської сільської ради на 2023 рік.

Про  затвердження  фінансового  плану  Комунального некомерційного підприємства «Гульська  амбулаторія  загальної  практики  сімейної медицини» Стриївської    сільської     ради  на 2023 рік

Про затвердження Програми фінансової  підтримки школи мистецтва  Новоград - Волинської міської територіальної  громади на 2023 рік.

Про затвердження Програми розвитку  та фінансової  підтримки комунального  некомерційного підприємства  «Новоград - Волинське міськрайонне територіальне медичне об´єднання» на 2023 рік.

Про затвердження Програми фінансової  підтримки  Комунальної установи «Городницький інклюзивно- ресурсний центр» Городницької селищної ради» на 2023 рік.

Про затвердження Програми «Надання підтримки  внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим  особам у звязку із введенням воєнного стану на 2023 рік».

Додаток до програми ВПО

Про затвердження Програми підтримки військових частин Збройних сил України, розміщених на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, на 2023 рік.

Про  встановлення граничних сум   витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування,  комп’ютерів, придбання і утримання  мобільних телефонів органами місцевого  самоврядування, а також установами та  організаціями, які утримуються за рахунок  сільського бюджету .

Про затвердження цільової програми запобігання,  протидії домашньому  насильству та торгівлі людьми  у Стриївській сільській раді на 2023-2025 роки.

Додаток до програми  Про затвердження цільової програми запобігання,  протидії домашньому  насильству та торгівлі людьми  у Стриївській сільській раді на 2023-2025 роки.

Про затвердження Програми діяльності  сім’ї  патронатного вихователя  в Стриївській територіальній громаді  на 2023-2024 р.

Про затвердження Програми та  Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій населення у Стриївській сільській раді на 2023 - 2025 роки.

Про затвердження Програми підвезення педагогічних працівників та здобувачів освіти  до закладів освіти Стриївської сільської ради на 2022-2024 роки  у новій редакції.

Про внесення змін до рішення  сесії  від 11.03.2021 № VIII/2021/4-4  «Про затвердження Програми "Шкільний автобус" на 2021-2024 роки" 

Про підвезення педагогічних працівників закладів освіти і здобувачів освіти у 2023 році.

Про скасування  рішення одинадцятої сесії   VІІІ скликання від 10.02.2022 №VIII/2022/11-14  «Про затвердження нової редакції  статуту Гульського ліцею Стриївської сільської ради  Новоград-Волинського району Житомирської області».

Про внесення змін до рішення п»ятої сесії VІІІ скликання від 20.04.2021 № VIII/2021/5-13 «Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного  віку та учнів Стриївської сільської ради».

Про реорганізацію сектору освіти, культури, молоді  та спорту Стриївської сільської ради .

Про встановлення граничної вартості харчування у закладах освіти Стриївської сільської ради на 2023 рік.

Про затвердження штатних розписів   закладів загальної середньої та дошкільної освіти  Стриївської  сільської ради.

Про затвердження структури виконавчих  органів ради, загальної чисельності апарату   ради та її виконавчих органів.

Про внесення змін до рішення 14 сесії VIІI  скликання від 30.08.2022 року № VIІI /2022/14-18 «Про продовження  терміну дії договору оренди  комунального майна» .

Про внесення змін до рішення 4 сесії  VІІІ скликання Стриївської сільської ради  від 11.03.2021 р. № VІІІ /2021/4-13 «Про створення комісії по проведенню обстеження матеріально – побутових умов проживання громадян на території Стриївської  сільської  ради.»

Про затвердження Плану діяльності з підготовки  проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

Додаток до рішення  Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення "Про порядок звільнення громадян від сплати за надання соціальних послуг".

Про затвердження  Переліку обєктів комунального майна Стриївської сільської ради   для  надання  в  оренду в 2023 році.

Додаток №1 до рішення  Про затвердження  Переліку обєктів комунального майна Стриївської сільської ради   для  надання  в  оренду в 2023 році.

Додаток №2 до рішення Про затвердження  Переліку обєктів комунального майна Стриївської сільської ради   для  надання  в  оренду в 2023 році.

Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в  оренду  Смолківському споживчому товариству  для  будівництва та обслуговування будівель  торгівлі .

Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в  оренду для розміщення об"єктів і споруд телекомунікацій.

 

Про передачу в оренду  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі Смолківському Споживчому  товариству.

Про  передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  в оренду АТ  «Житомиробленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд  об’єктів передачі електричної енергії.

Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки, яка передається   в постійне користування  Дочірньому підприємству «Новоград-Волинський лісгосп АПК» .

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки , на яку поширюється право постійного та безоплатного земельного сервітуту.

Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою ,  щодо  встановлення (відновлення ) меж  земельних  ділянок  в  натурі  ( на місцевості ).

Про затвердження  технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації    земельних ділянок для обслуговування жилого булинку, господарських будівель і споруд та ведення ОСГ.

Про передачу у власність земельної  ділянки гр.. Гайдай М.В.

 

Про передачу у власність земельної  ділянки гр.. Гнітецькій Г.П.

Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) , які передаються у власність  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва.

Про затвердження   протоколу  розподілу  земельних  часток (паїв),  та передачею їх у власність.

Про затвердення   технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) , яка передається у власність  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про  затвердження  проекту  землеустрою   щодо  відведення  земельної   ділянки , цільове призначення  якої  змінюється.

Про затвердження Переліку  земельних ділянок призначених для продажу права оренди на  земельних торгах у формі аукціону,  надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою та агрохімічних паспортів полів, земельних ділянок.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження Положення про  встановлення та виплату премій, надбавок,  доплат, матеріальних допомог та винагород  працівникам Стриївської сільської ради на 2023 рік .

Додаток до рішення Про затвердження Положення про  встановлення та виплату премій, надбавок,  доплат, матеріальних допомог та винагород  працівникам Стриївської сільської ради на 2023 рік .

Про   умови    оплати   праці сільського голови на 2023 рік.

Про затвердження розпоряджень сільського голови.

Про план роботи сільської ради.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора