Оголошення

Повідомлення про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Стриївській сільській раді

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Представляємо до обговорення проєкти символіки Стриївської об’єднаної територіальної громади!

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу соціального захисту та надання соціальних послуг.

З метою збереження історичної та культурної спадщини населених пунктів, сприяння розвитку туризму, утвердження звичаїв і традицій  в зв'язку із змінами територіального устрою та утворення Стриївської  територіальної громади з 01 березня  2023 року оголошено  конкурс на створення офіційної символіки  Стриївської сільської ради .

Розпорядження сільського голови №5-а від 22.02.2023 року "Про оголошення конкурсу зі створення офіційної символіки Стриївської сільської ради"