Вісімнадцята сесія 8 скликання від 29.06.2023 року

Додаток до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної громади за 1 квартал 2023 року.

Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Додаток до рішення зміни до бюджету

Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території Стриївської сільської територіальної громади на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням 5-ї сесії VII-го скликання Стриївської сільської ради від 30.12.2019 року №VII/2019/5-12.

Про затвердження Програми розвитку Новоград-Волинської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Житомирської області, як відокремленого підрозділу ДПС, щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2023-2024 роки.

Про затвердження Програми створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  на території Стриївської сільської ради на 2023-2027 роки.

Про затвердження Програми  з охорони та збереження культурної спадщини Стриївської сільської ради на 2023-2027 роки.

Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб  на території Стриївської сільської ради на 2023-2024 роки.

Комплексна програма ВПО

додаток до програми ВПО

Про затвердження Програми профілактики та боротьби із сказом в Стриївській сільській раді  на 2023 – 2027 роки.

Програма профілактики та боротьби зі сказом

Про внесення змін в юридичні адреси виконавчих органів Стриївської сільської ради.

Про внесення змін в юридичну адресу комунального некомерційного підприємства «Гульська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Стриївської сільської ради.

Про перейменування закладів загальної середньої і дошкільної освіти .

Про створення юридичної особи – виконавчого комітету Стриївської сільської ради Звягельського району Житомирської області.

Про утворення Центру надання  адміністративних послуг Стриївської  сільської ради та затвердження Положення про нього.

Положення про ЦНАП

Про затвердження символіки Стриївської  територіальної громади

Про внесення змін до рішення п»ятнадцятої сесії VІІІ скликання від 22.12.2022 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

Про призупинення роботи Стриївського закладу дошкільної освіти «Малятко» Новоград-Волинського району.

Про реорганізацію Івашківської гімназії.

Про реорганізацію Киянської гімназії.

Про реорганізацію Немильнянської гімназії.

Про внесення змін до рішення 15 сесії VIII скликання від 22.12.2022 №VІІІ/2022/15-22 «Про затвердження штатних розписів  закладів загальної середньої та дошкільної освіти Стриївської  сільської ради».

Про затвердження Порядку присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна  на території Стриївської сільської ради.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) земельної ділянки в натурі.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки

Про надання в оренду земельних ділянок під польовими дорогами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про передачу у власність земельної ділянки

Про затвердження протоколу розподілу земельних часток (паїв), та передачу їх у власність

Про надання в оренду не витребуваної земельної ділянки (земельної частки (паю)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФОП Левицькій Н. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості), які передаються у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості), які передаються в оренду  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення

Про затвердження Переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, надання дозволів на виготовлення проекту землеустрою

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості), які передаються в оренду  ПП «ГАЛЕКС-АГРО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок             невитребуваних земельних часток (паїв).

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

Про укладання договору оренди  з ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

Про припинення договору оренди землі

Про план роботи сільської ради  на 2- півріччя 2023 року.