Про встановлення ставок податків на території Стриївської сільської ради.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Стриївської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку на території Стриївської територіальної громади".

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Стриївської сільської ради "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Стриївської територіальної громади".

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Стриївської сільської ради "Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку, ставок орендної плати за використання земельних ділянок  на території Стриївської територіальної громади".

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Стриївської сільської ради "Про встановлення транспортного податку на території Стриївської сільської ради".

Рішення 13 сесії VІІІ скликання від 15.06.2022 року "Про встановлення ставок єдиного податку на території Стриївської територіальної громади".

Рішення 13 сесії VІІІ скликання від 15.06.2022 року "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Стриївської територіальної громади".

Рішення 13 сесії VІІІ скликання від 15.06.2022 року "Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку, ставок орендної плати за використання земельних ділянок  на території Стриївської територіальної громади".

Рішення 13 сесії VІІІ скликання від 15.06.2022 року "Про встановлення транспортного податку на території Стриївської територіальної громади".