Стриївська громада
Житомирська область, Звягельський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

сьома сесія восьмого скликання від 02.07.2021 року

Про затвердження звіту про  виконання бюджету Стриївської сільської територіальної громади  за 1 півріччя 2021 року.

Додаток

Про  внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади  на 2021 рік.

Додатки

Про встановлення ставок єдиного податку на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік.

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Стриївської територіальної громади на 2022 рік .

Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та орендної плати  на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік .

Про встановлення транспортного податку на території Стриївської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Про створення Комунального некомерційного підприємства «Гульська амбулаторія  загальної практики сімейної медицини»  Стриївської сільської ради.

Додатки статут КНП

Про затвердження положення про конкурсну комісію щодо призначення головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Гульська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Стриївської сільської ради.

Додаток до положення про конкурсну комісію

Про ініціювання згоди на безоплатну передачу майна із КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чижівської сільської ради» в Стриївську сільську раду.

Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік.

Про затвердження Програми  розвитку освіти Стриївської  сільської ради на 2021-2025 роки.

Про затвердження  переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня.  

Про внесення змін до Статуту Гульського закладу дошкільної освіти«Веселка» та затвердження його у новій редакції .

Про внесення змін до Статуту  Суслівського закладу дошкільної освіти «Капітошка» та затвердження його у новій редакції .

Про затвердження Положення про Канунський сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Немильнянський сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Киянський сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Гульський  Будинок культури  Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Киківський Будинок культури  Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Суслівський сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Івашківський  сільський клуб Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Івашківську сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Киківську  сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про Киянську  сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про  Суслівську  сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про  Гульську  сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про затвердження Положення про  Канунську сільську бібліотеку Стриївської сільської ради.

Про прийняття безоплатно у власність та на баланс Стриївської сільської ради основних засобів та матеріальних цінностей

Про надання дозволу на списання з балансу Стриївської сільської ради    будинку (сарая школи) Івашківської ЗОШ  I-II ст.  розташованого по вул. Шкільна,14  с.Івашківка Новоград-Волинського району Житомирської області.

Про затвердження Програми  поводження з твердими побутовими відходами на території  Стриївської  сільської ради на 2021-2024 роки

Програма поводження з ТПВ

Про затвердження розпоряджень сільського голови.  

Про план роботи сільської ради  на 2- півріччя 2021 року.

Про надання дозволу на виготовлення технічної   документації   із землеустрою, щодо   встановлення ( відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)   для передачі у власність

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок   у власність   для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для передачи  у власність  для  ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для передачи  у власність для  ведення індивідуального садівництва.

Про затвердження   протоколу розподілу  земельних  часток (паїв).

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  взамін  сертифікатів 

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки та передачі її  в оренду

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки та передачі її  в оренду

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки та передачі її  в оренду

Про передачу земельної ділянки в оренду.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   товарного сільськогосподарського виробництва з правом передачі в оренду.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   товарного сільськогосподарського виробництва з правом передачі в оренду.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   товарного сільськогосподарського виробництва з правом передачі в оренду.

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для передачи  в оренду для ведення фермерського господарства

Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (польові дороги) ПП «Україна »

Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (польові дороги) ТОВ «Івашківка » 

Про схвалення договору на виконання робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель спільної часткової власності реформованого ПСП «Україна».

Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою ,  щодо  встановлення (відновлення ) меж  земельних  ділянок  в  натурі  ( на місцевості ).

Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою ,  щодо  встановлення (відновлення ) меж  земельних  ділянок  в  натурі  ( на місцевості )

Про  затвердження  проекту  землеустрою,  щодо  відведення  земельної   ділянки , яка  передається   у   власність   для   будівництва та обслуговування  житлового будинку,  господарських будівель і споруд .

Про  затвердження  проекту  землеустрою,  щодо  відведення  земельної   ділянки , яка  передається   у   власність   для   ведення  особистого   селянського   господарства

Про  затвердження  проекту  землеустрою, щодо  відведення  земельної   ділянки , яка  передається   у   власність   для   ведення індивідуального садівництва.

Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) які передаються у власність  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва        

Про  затвердження  проекту  землеустрою, що до відведення земельних ділянок,  які передаються в оренду  для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд  підприємствами, що пов»язані з користуванням надрами.

Про  затвердження  проекту  землеустрою, що до відведення земельної ділянки   в користування на правах  оренди  фізичній  особі – підприємцю, для  розміщення та експлуатації  основних, підсобних і  допоміжних  будівель та споруд  підприємств переробної,  машинобудівної та іншої промисловості.

Про  затвердження  проекту  землеустрою, що до відведення земельної ділянки   в користування на правах  оренди  фізичній  особі – підприємцю, для  розміщення та експлуатації  основних, підсобних і  допоміжних  будівель та споруд  підприємств переробної,  машинобудівної та іншої промисловості.

Про  затвердження проекту землеустрою що до відведення земельної ділянки  в  оренду  для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва ФГ «ЮВІ-ТРЕЙД»

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які передаються в оренду ПП «ГАЛЕКС-АГРО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про  затвердження  технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, з метою передачі в оренду

Про  затвердження  технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, з метою передачі в оренду

Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної

ділянки, з метою передачі в оренду ТОВ «ТРУД»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність  у разі зміни цільового призначення.

Про внесення змін до рішення  № V111/2021/5-28  п’ятої  сесії  8 скликання.

Про затвердження Переліку  земельних ділянок призначених для продажу права оренди на  земельних торгах у формі аукціону, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою та агрохімічних паспортів полів, земельних ділянок.

Про погодження  проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок  земель спільної часткової власності  реформованого  КСП ім.. Лесі Українки.

Про  надання в користування на умовах  оренди земельні ділянки  спільної часткової власності  для ведення товарного   сільськогосподарського виробництва

Про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки

Про припинення права користування земельною ділянкою

Про постановку на чергу учасників бойових дій для отримання земельної ділянки.

Про затвердження   протоколу  розподілу  земельних  часток (паїв),  та  передачею їх у власність.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які передаються в оренду ПП «ГАЛЕКС-АГРО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора