Рішення виконавчого комітету

Про ведення обліку дітей та учнів

Рішення №148 від 26.08.2021 року "Про схвалення прогнозу бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки"

Додатки до рішення №148 від 26.08.2021 року "Про схвалення прогнозу бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки"

Прогноз бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки

Про організаційні заходи щодо ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів в Стриївській  сільській раді в 2023 році

Про організацію громадських робіт на території сільської ради у 2024 році.

Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Стриївської сільської ради.

Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Про заборону продажу алкогольних напоїв суб»єктами господарювання на території Стриївської сільської територіальної громади у період запровадження воєнного стану.

Про присвоєння адреси об»єкту будівництва житлового будинку садибного типу.