Символіка громади

Про затвердження символіки  Стриївської  територіальної громади

Опис прапора Стриївської територіальної громади

Прапор являє собою прямокутне полотнище зі хрестоподібним діленням. На глибокосиньому тлі , що символізує величезне чисте небо, розташований прямий хрест зеленого кольору з малиновими вставками.

В центрі хреста розташований малий гербовий щиток із зображенням символів громади – дев’ять золотих стріл на глибокосиньому тлі (кількість населених пунктів у громаді).

Права верхня крижа орнаментована вишиванкою Древа життя, як один з елементів, що вказано на великому гербі і органічно перегукується з  гербовою композицією. На ній розташований малий гербовий щиток із білим волинським хрестом як символ Житомирської області.

Співвідношення сторін прапора 2:3.

Презентована кольористика має історичний характер для даного регіону, чотири основні кольори – зелений, синій, жовтий та малиновий.

Опис логотипа

Логотип являє собою стилізацію заголовної літери «С» від назви Стриївської ОТГ у вигляді гілочки з двома листочками в остові якої лежить  Волинський хрест як елемент герба в поєднанні двох головних кольорів жовтого та синього (як символів державного прапора).

Графічно стилізована літера "С", яка зображена у вигляді листочків, слугує ніжним оберегом для громади та регіону з його етнокультурною складовою, де листочки обіймають і бережуть історичний символ. Чіткі прості лінії, впізнавані елементи та легкість читання дає змогу запам'ятати унікальний дизайн та виокремитись з-поміж інших громад.

Увінчує по колу логотипа назва громади та девіз: - "Звитяга та розквіт".

Логотип є унікальним та лаконічним. Також в символіці логотипа асоціативно зашифрований головний державний символ, герб України - Тризуб.