Чотирнадцята сесія 8 скликання 30.08.2022 року

Додаток №1 до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної  громади за I півріччя 2022 року.

Додаток №2 до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної  громади за I півріччя 2022 року.

Додаток №3 до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної  громади за I півріччя 2022 року.

Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської  територіальної громади на 2022 рік.

Додаток до рішення про внесення змін до бюджету Стриївської територіальної громади на 2022 рік.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Стриївської сільської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Стриїівської сільської радивід 17.12.2021 №VІІІ/2021/10-18.

Про затвердження Програми підтримки військових частин Збройних сил України , розміщених на території Новоград-Волинської міської теритолріальної громади, на 2022 рік.

Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, на 2022-2023 роки.

Про призупинення функціонування Стриївської гімназії.

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради  від 17.12.2021 № VІІІ/2021/10-46

«Про затвердження штатних розписів   закладів загальної середньої та дошкільної освіти  Стриївської  сільської ради».

Про організацію підвезення  педагогічних працівників  закладів освіти і здобувачів освіти  у 2022-2023 навчальному році.

Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії  VIII скликання від 10.02.2022 №VIII/2022/11-14  «Про затвердження нової редакції  статуту Гульського ліцею Стриївської сільської ради  Новоград-Волинського району Житомирської області».

Про  внесення змін до  рішення  третьої  сесії VІІІ скликання 28.01.2021 року «Про затвердження  структури виконавчих органів ради, загальної  чисельності апарату  ради та її виконавчих органів».

Про внесення змін до рішення 4 сесії  VІІІ скликання Стриївської сільської ради

від 11.03.2021 р. № VІІІ /2021/4-13 «Про створення комісії по проведенню

обстеження матеріально – побутових умов проживання громадян на території

Стриївської  сільської  ради.»

Про внесення змін до рішення  п′ятої сесії VIII скликання Стриївської сільської ради

від 20.04.2021 р. № VIII /2021/5-14 « Про порядок звільнення громадян від сплати за надання соціальних послуг у Стриївській сільській раді».

Про надання згоди на  прийняття майна   із спільної  комунальної власності

територіальних громад Новоград-Волинського  району  в комунальну  власність Стриївської сільської  ради.

Про прийняття  майна від КНП «Новоград-Волинське  міськрайонне стоматологічне медичне  об»єднання» у комунальну власність  Стриївської сільської ради .

Додаток до рішення Про прийняття  майна від КНП «Новоград Волинське  міськрайонне стоматологічне медичне  об»єднання» у комунальну власність  Стриївської сільської ради .

Про внутрішнє переміщення основних засобів та запасів  Стриївської сільської ради.

Про внутрішнє переміщення основних засобів та інших необоротних активів та запасів Стриївської сільської ради.

Про продовження  терміну дії договору оренди  комунального майна.

Про надання в оренду комунального майна.

Про затвердження технічної документації і із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об’єктами  АТ  «Житомиробленерго» та укладання договору оренди на земельні ділянки.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації  земельних ділянок для передачі в оренду.

Про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.