Сімнадцята сесія 8 скликання 11.04.2023 року

Додаток до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної громади за 2022 рік.

Додаток до  рішення Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської  територіальної громади на 2023 рік.

Про затвердження Програми перевезення та утилізації відпрацьованих ламп розжарювання Стриївської сільської ради на 2023-2025 роки

Про затвердження Програми підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Стриївської сільської ради на 2023 рік

Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Стриївської сільської ради від надзвичайних ситуацій на 2023-2025 роки

Про створення місцевої пожежно-рятувальної охорони Стриївської сільської ради

Додаток до рішення Про створення місцевої пожежно-рятувальної охорони Стриївської сільської ради

Про розгляд рішення виконавчого комітету Стриївської сільської ради від 29.03.2023 року №66 «Про стан протирадіаційного укриття у с. Гульськ»

Про затвердження акту приймання-передачі майна Підприємства Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217

Про  передачу основних засобів з балансу Служби у справах дітей Стриївської сільської ради на баланс Стриївської сільської ради

Про  надання дозволу на списання основних засобів

Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії VІІІ скликання  22.12.2022 року «Про затвердження структури виконавчих  органів ради, загальної чисельності апарату  ради та її виконавчих органів».

Про  затвердження структури та штатної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Гульська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Стриївської сільської ради.

Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

Про надання дозволу ТОВ «БІО ФАРМІНГ» на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі  (на місцевості) за рахунок   невитребуваних (нерозподілених) земельних  ділянок  (земельних часток (паїв))

Про надання  дозволу  ФОП  Скоковському А.А.  на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних ділянок  (земельних часток (паїв))

Про затвердження   протоколу розподілу  земельних  часток (паїв), та  передачею їх у власність.

Про передачу у власність земельної  ділянки.

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір)  для  передачі в оренду.

Про надання дозволу ПП «ГАЛЕКС-АГРО» на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок невитребуваних (нерозподілених) земельних ділянок  (земельних часток (паїв))

Про  затвердження  технічної документації із  землеустрою ,  щодо  встановлення (відновлення ) меж  земельних  ділянок  в  натурі  ( на місцевості )

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації  земельної ділянки приватної власності.

Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду.

Про затвердження  технічної документації,   щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для рибогосподарських  потреб.

Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки.

Про  затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості),  які  надаються в  оренду  для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва ФГ «ЮВІ-ТРЕЙД»

Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення  земельної ділянки, яка передається в постійне користування ДП "Новоград-Волинський лісгосп АПК

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об’єктами АТ  «Житомиробленерго» та укладання договору оренди на земельні ділянки.

Про укладення додаткових угод до договорів оренди.

Про  укладення додаткових угод до договорів оренди.

Про укладення договорів оренди земельних ділянок (невитребуваних земельних часток (паїв).

Про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Про затвердження розпоряджень сільського голови.