23 сесія 8 скликання від 17.01.2024 року

Про затвердження звіту про роботу виконавчого комітету Стриївської сільської ради за 2023 рік.

Додаток №1 до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної громади  за 2023  рік.

Додаток №2 до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної громади  за 2023  рік.

Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Стриївської сільської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Стриївської сільської ради від 17.12.2021 №VІІІ/2021/10-18 .

Про делегування повноважень у сфері містобудування та архітектури.

Про погодження створення об»єкта природно-заповідного фонду на території Стриївської сільської територіальної громади..

Про розірвання договору оренди гідротехнічної споруди .

Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою, щодо  встановлення (відновлення ) меж  земельних  ділянок  в  натурі  ( на місцевості).

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

Про припинення дії договору оренди нерозподіленої земельної ділянки.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) , які передаються у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва