Стриївська громада
Житомирська область, Звягельський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

регуляторні акти

Рішення сесії про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

Додаток до рішення сесії про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

 

Проєкт рішення Стриївської сільської  ради "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина території  Стриївської територіальної громади на 2022 рік"

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік».

 

Аналіз регуляторного впливу  проекту рішення Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина території  Стриївської територіальної громади на 2022 рік"

 

Проєкт рішення  Стриївської сільської  ради"Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та орендної плати  на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік  (регуляторний акт)"

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та орендної плати на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік».

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення  

"Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та орендної плати на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік».

 

 

Проєкт рішення Стриївської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку на території Стриївської  територіальної громади на 2022 рік"

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення «Про становлення ставок єдиного податку на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік».

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення«Про становлення ставок єдиного податку на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік».

 

Про встановлення ставок єдиного податку на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік.

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Стриївської територіальної громади на 2022 рік .

Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та орендної плати  на території Стриївської територіальної громади на 2022 рік .

 

Рішення сесії про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

 

Додаток до рішення сесії про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

 

Рішення сесії про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

 

Додаток до рішення сесії про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

 

Рішення сесії про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.

Додаток до рішення сесії про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора