Двадцята сесія 8 скликання від 15.11.2023 року

Додаток до рішення Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2023 рік.

Про внесення змін до персонального  складу виконавчого комітету Стриївської сільської ради Звягельського району Житомирської області.

Про створення пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення  добровільної пожежної  охорони Стриївської сільської ради.

Положення пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення  добровільної пожежної  охорони Стриївської сільської ради.

Про надання згоди на прийняття з державної  у комунальну власність Стриївської сільської  територіальної громади пожежного автомобіля АЦ-40(130)63.Б,  марка ЗИЛ, модель 431412, шасі №М3132561, 1991 рокувипуску.

Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої  сесії VІІІ скликання від  22.12.2022 року «Про  затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату  ради та її виконавчих органів».

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії  VІІІ скликання від 11 квітня    2023  року  « Про  затвердження структури та штатної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Гульська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Стриївської сільської ради» .

Про  надання в оренду земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

Про  надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної  ділянки  за рахунок не витребуваних  (нерозподілених) земельних ділянок для надання  її  в оренду.

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  в оренду  для  будівництва  та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачи  в оренду  для  ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення детального плану територій.

Про затвердження   протоколу  розподілу  земельних  часток (паїв), та  передачею їх у власність.

Про скасування рішення №  VІІІ/2023/ 19-28  дев’ятнадцятої  сесії 8 скликання від  10 жовтня  2023  року « Про  затвердження  технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки , з метою передачі в оренду».

Про  затвердження  технічної документації  із  землеустрою, щодо  встановлення (відновлення ) меж  земельних  ділянок  в  натурі  ( на місцевості).

Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду.

Про затвердження  технічної документації   із землеустрою щодо інвентаризації земельних  ділянок комунальної  власності.

Про  затвердження  технічної  документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, з метою передачі в оренду.

Про  надання в оренду земельних ділянок.

Про затвердження  технічної документації,  щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для рибогосподарських потреб.

Про затвердження Переліку  земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

Про затвердження розпоряджень сільського голови..