Секретар сільської ради

Савчук Марина Василівна, народилася 27 лютого 1975 року у селі Кикова Новоград-Волинського району Житомирської області.

Українка, громадянка України.

Не є військово зобов’язаною.

Одружена, має сина.

До адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувалася.

У 1992 році закінчила загальноосвітню школу у селі Кикова Новоград-Волинського району Житомирської області. У тому ж році поступила у Житомирський сільськогосподарський інститут, який закінчила у 1997 році, отримавши диплом за спеціальністю «Облік і аудит , кваліфікацію – економіст з бухгалтерського обліку і фінансів».

У 1997 році після закінчення вузу була прийнята в ПСП «Україна» на посаду бухгалтера, а в 1999 році переведена на цьому ж підприємстві головним бухгалтером. З 2001 року працювала за сумісництвом головним бухгалтером СТОВ «Киківчанка».

В листопаді 2003 року звільнилася з роботи в ПП «Україна» і була переведена на основне місце роботи в СТОВ «Киківчанка»

З березня  2004 року прийнята на посаду в.о.начальника поштового відділення с.Кикова, де працювала до липня 2004 року. В липні призначена за конкурсом спеціалістом-землевпорядником Киківської сільської ради, де пропрацювала до обрання секретарем в цій же сільській раді в листопаді 2010 року. На посаді секретаря Киківської сільської ради працювала до закінчення повноважень – 16 липня 2019 року.

16 липня 2019 року обрана секретарем Стриївської ОТГ Новоград-Волинського району Житомирської області. Обрана депутатом сільської ради три скликання за відповідні роки роботи секретарем.