Стриївська громада

Житомирська область, Новоград-Волинський район

Секретар сільської ради

Савчук Марина Василівна, народилася 27 лютого 1975 року у селі Кикова Новоград-Волинського району Житомирської області.

Українка, громадянка України.

Не є військово зобов’язаною.

Мати Нерода Тетяна Іванівна, 1952 року народження, пенсіонерка.

Батько, Нерода Василь Антонович, 1947 року народження, пенсіонер.

Маю сина, Савчука Василя Сергійовича, 1997 року народження, студент Житомирського державного агроекологічного університету.

Чоловік Савчук Сергій Федорович, 1968 року народження,безробітній.

До адміністративної та кримінальної відповідальності ні я, ні члени моєї сім’ї та близькі особи не притягалися.

З 1995 року одружена.

У 1992 році закінчила загальноосвітню школу у селі Кикова Новоград-Волинського району Житомирської області. У тому ж році поступила у Житомирський сільськогосподарський інститут, який закінчила у 1997 році, отримавши диплом за спеціальністю «облік і аудит кваліфікацію – економіст з бухгалтерського обліку і фінансів».

У 1997 році після закінчення вузу була прийнята в ПСП «Україна» на посаду бухгалтера, а в 1999 році переведена на цьому ж підприємстві головним бухгалтером. З 2001 року працювала за сумісництвом головним бухгалтером СТОВ «Киківчанка».

В листопаді 2003 року звільнилася з роботи в ПП «Україна» і була переведена на основне місце роботи в СТОВ «Киківчанка»

З березня  2004 року прийнята на посаду в.о.начальника поштового відділення с.Кикова, де працювала до липня 2004 року. В липні призначена за конкурсом Спеціалістом-землевпорядником Киківської сільської ради, де пропрацювала до обрання секретарем в цій же сільській раді в листопаді 2010 року. На посаді секретаря Киківської сільської ради працювала до закінчення повноважень – 16 липня 2019 року.

16 липня 2019 року обрана секретарем Стриївської ОТГ Новоград-Волинського району Житомирської області. Обрана депутатом сільської ради три скликання за відповідні роки роботи секретарем.