Восьма позачергова сесія від 06 вересня 2021 року

Про затвердження Положення  про сектор освіти, культури, молоді та спорту Стриївської сільської ради (нова редакція)

Про затвердження  договору оренди частини нежитлового приміщення.

Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Новоград-Волинський каменедробильний завод»

Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Про  затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості), не витребуваних (не розподілених)земельних часток (паїв)  , для надання в користування на правах оренди для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва ТОВ  «ГЛОРІ-ІНВЕСТ»

Про затвердження розпоряджень сільського голови.