Тринадцята сесія 8 скликання від 15 червня 2022 року

Додаток №1 до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної  громади за I квартал 2022 року.

Додаток №2 до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної  громади за I квартал 2022 року.

Додаток №3 до рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної  громади за I квартал 2022 року.

Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської  територіальної громади на 2022 рік.

Додатки до рішення Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Про встановлення ставок єдиного податку на території Стриївської  сільської територіальної громади.

Про встановлення податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина території  Стриївської  сільської територіальної громади.

Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного  податку, ставок орендної плати за використання  земельних ділянок на території Стриївської сільської  територіальної громади.

Про встановлення транспортного податку на території Стриївської  сільської територіальної громади.

Про затвердження Програми «Надання підтримки  внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим  особам у звязку із введенням воєнного стану на 2022 рік».

Додаток до Програми «Надання підтримки  внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим  особам у звязку із введенням воєнного стану на 2022 рік».

Про внесення змін в чисельність та персональний склад  виконавчого комітету Стриївської сільської ради.

Про  внесення змін до рішення №VІІІ/2021/5-3 п»ятої сесії VІІІ скликання від 20.04.2021 року «Про припинення юридичної особи  комунального   підприємства  «Волинь-сервіс»   Стриївської   сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області   шляхом ліквідації».

Про  надання в  оренду земельних ділянок  сільськогосподарського призначення  для ведення товарного  сільськогосподарського  виробництва.

Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) для надання в оренду.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які передаються в оренду для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) під існуючими  енергетичними об"єктами АТ "Житомиробленерго" та укладання  договору оренди на земельні ділянки.

Про план роботи сільської ради  на 2- півріччя 2022 року.