Громадське обговорення щодо реорганізації гімназій Стриївської сільської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення  щодо реорганізації Івашківської гімназії Стриївської сільської ради  Новоград-Волинського району Житомирської області.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення  щодо реорганізації Стриївської гімназії Стриївської сільської ради  Новоград-Волинського району Житомирської області.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення  щодо реорганізації Киянської гімназії гімназії Стриївської сільської ради  Новоград-Волинського району Житомирської області.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення  щодо реорганізації Немильнянської гімназії Стриївської сільської ради  Новоград-Волинського району Житомирської області.

Рішення 11 сесії VІІІ скликання від 10 лютого 2022 року "Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення сесії Стриївської сільської ради "Про реорганізацію Івашківської гімназії".

Рішення 11 сесії VІІІ скликання від 10 лютого 2022 року "Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення сесії Стриївської сільської ради "Про реорганізацію Стриївської гімназії гімназії".

Рішення 11 сесії VІІІ скликання від 10 лютого 2022 року "Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення сесії Стриївської сільської ради "Про реорганізацію Киянської гімназії".

Рішення 11 сесії VІІІ скликання від 10 лютого 2022 року "Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення сесії Стриївської сільської ради "Про реорганізацію Немильнянської  гімназії".

Звіт про результати громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Івашківської гімназії Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області.

Звіт про результати громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Стриївської гімназії Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області.

Звіт про результати громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Немильнянської  гімназії Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області.

Звіт про результати громадського обговорення проєкту рішення щодо реорганізації Киянської  гімназії Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області.

Рішення 18 сесії 8 скликання від 29.06.2023 року" Про виненення на громадське обговорення рішення сесії Стриївської сільської ради "Прол припинення юридичної особи "Стриївська гімназія Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області " шляхом ліквідації..

Інформаційне  повідомлення про громадське обговорення щодо ліквідації Стриївської гімназії Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області.

Звіт про результати громадського обговорення проекту рішення Стриївської сільської ради «Про припинення із 01.08.2024 року юридичної особи «Стриївська гімназія Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області» шляхом ліквідації».