26 сесія 8 скликання від 30.07.2024 року

Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної громади  за І півріччя 2024 року.

Додаток 1 до рішення Стриївської сільської ради №VIII/2024/26-1  від 30.07.2024 р. "Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної громади за 1 півріччя 2024 року"

Додаток 2 до рішення Стриївської сільської ради №VIII/2024/26-1  від 30.07.2024 р. "Про затвердження звіту про виконання бюджету Стриївської сільської територіальної громади за 1 півріччя 2024 року"

Додаток до рішення Стриївської сільської ради №VIII/2024/26-2 від 30.07.2024 р. "Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Про затвердження Програми  надання одноразової допомоги дітям- сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після закінчення закладів освіти Стриївської сільської ради на 2024-2025 роки

Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після закінчення закладів середньої освіти Стриївської сільської ради на 2024-2025 роки

Про внесення змін  до Положення про постійні комісії  Стриївської сільської ради.

Про припинення юридичної особи «Стриївська гімназія Стриївської сільської ради  Новоград-Волинського району Житомирської області»  шляхом ліквідації

Про затвердження штатних розписів  закладів загальної середньої та дошкільної освіти Стриївської  сільської ради

Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої  сесії VІІІ скликання  22.12.2022 року «Про   затвердження структури виконавчих  органів ради, загальної чисельності апарату  ради та її виконавчих органів»

Про  надання дозволу на списання основних засобів, інших необоротних активів  та запасів закладів освіти  та культури Стриївської сільської ради.

Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою , щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Стриївської сільської ради

Про надання дозволу на розроблення детального плану територій

Про затвердження технічної документації із землеустрою , щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про затвердження протоколу розподілу земельних часток (паїв), та передачу їх у власність.

Про затвердження проєкту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки , яка передається в оренду

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

Про включення в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «Житомиробленерго» під існуючим енергетичним об'єктом компанії».

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель

Про затвердження розпоряджень сільського голови.