Двадцять сьома сесія 8 скликання від 17.09.2024 року

Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Додатки до рішення Стриївської сільської ради №VIII/2024/26-2 від 30.07.2024 р. "Про внесення змін до бюджету Стриївської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Стриївської сільської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Стриївської сільської ради від 17.12.2021 № VIII/2021/10-18

Про перейменування закладу дошкільної освіти.

Про зміну штатного розпису Киянської початкової школи Стриївської сільської ради

Про зміну штатного розпису Немильнянської початкової школи Стриївської сільської ради

Про зміну штатного розпису Івашківської початкової школи Стриївської сільської ради

Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Стриївської сільської територіальної громади , що підлягають приватизації у 2024 році.

Про надання одноразової грошової допомоги

Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності.

Про затвердження протоколу розподілу земельних часток (паїв), та передачу їх у власність

Про надання дозволу на коригування детального плану територій

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення

Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок

Додаток до рішення Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою передачі в оренду