Кандидат на посаду голови Стриївської сільської ради Гордійчук Василь Васильович ( автобіографія )

Дата: 23.09.2020 15:27

Автобіографія

Гордійчук Василь Васильович

Народився 17 серпня 1991 року в селі Кануни, Новоград-Волинського району Житомирської області.

Освіта:

1998-2001 р.р. - навчання у Канунській ЗОШ I - ступенів

2001-2006 р.р. - навчання у Стрієвській ЗОШ I-II ступенів

2006-2008 р.р - навчання у Суслівській ЗОШ I-III ступенів

2008-2014 р.р - навчання у Житомирському національному агроекологічному університеті. Відмінник навчання ,стипендіат Президента України, “Кращий студент року” серед студентів аграрних ВНЗ України 2013р. Здобув кваліфікаційний ступінь вищої освіти, напрям підготовки Механізація сільського господарства.

Не одружений. Не маю судимості. Безпартійний.

Трудова діяльність:

2014 - 2016 р.р. - ТОВ “Серединецьке”, прийнятий на посаду оператора з обробки інформації та програмного забезпечення.

2016 - 2017 р.р - начальник відділу моніторингу та баз даних  «Перший національний аграрний кооператив»

2017-2018 р.р - директор департаменту моніторингу та баз даних  «Перший національний виробничий кооператив»

2018 - 2020 р.р - директор департаменту моніторингу та баз даних ТОВ “Цефей-груп”

2020р. - по даний час, відповідальний за розвиток проекту   сімейних молочних ферм ТОВ “ УкрМілкІнвест”