Кандидат на посаду голови Стриївської сільської ради Добровольська Лариса Миколаївна ( автобіографія)

Дата: 01.10.2020 10:24

АВТОБІОГРАФІЯ

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності): Добровольська Лариса Миколаївна

Число, місяць, рік народження: 17 липня 1977 р.

Місце народження: Україна, м. Баранівка.

Громадянство громадянин України.

Освіта: освіта вища. У 1992 році закінчила Державний агроекологічний університет за спеціальністю "Зооінженерія", отримав кваліфікацію "Інженер-технолог по переробці м’ясо-молочної продукції".

Посада (заняття): виконувач обов’язків старости Виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради Гульський старостинський округ.

Місце роботи: Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради.

Партійність: безпартійна.

Наявність чи відсутність представницького мандата: представницький мандат відсутній.

Наявність чи відсутність судимості: судимість відсутня.

Адреса місця проживання: 11700 Україна, Новоград-Волинський район, село Гульськ, вул. Харківська, 35

Контактний номер телефону: + 38 068 040 56 37

"19 " вересня  2020 року