Герої не вмирають!

Дата: 19.08.2022 11:31

Нажаль війна забирає найкращих… Життя ще одного Героя Стриївської громади забрала клята війна.

18 серпня чорним смерчем у село Сусли увірвалася звістка про загибель у війні з російськими окупантами нашого земляка Тимофеєва Артура Васильовича, 12.05.1992 р.н.  Під час виконання бойового завдання Артур Васильович  отримав несумісні з життям бойові поранення.

Так склалося в житті, що його з двома сестрами виховувала бабуся. Працьовитий , веселий,привітний, він любив життя,змалку знав ціну сільської праці,старався бути у всьому опорою  для сім»ї . Артур прагнув миру і загинув, захищаючи родину та Батьківщину.

Дорогі рідні та близькі! Неможливо знайти слова, які хоч трохи загасять ваш біль.

Від сільської ради, її виконавчого комітету, від жителів Стриївської громади прийміть щирі співчуття. Світла і вічна пам'ять тобі,Артуре! Низько вклоняємося перед світлою пам’яттю загиблого Героя!  Нехай добрий світлий спомин про нього, назавжди залишиться в серцях рідних, односельчан, бойових побратимів, усіх хто його знав, любив та шанував.

Ніколи не пробачимо!

Герої не вмирають! Слава Україні!!!