Стриївська територіальна громада отримала пожежне спорядження від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща)

Дата: 05.10.2022 21:08

Маємо приємну новину! Напередодні Стриївська територіальна громада отримала від  Фонду Mіжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві  з?BGK?(Банк?Господарства?Крайового)  та за фінансування  Європейської  комісії  гуманітарну допомогу  у вигляді пожежного спорядження  в рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні»  .

В рамках проєкту Стриївська сільська рада отримала:

Спеціальний одяг (куртки, легкі куртки, штани): 12 комплектів,

Шоломи пожежні: 12 шт.,

Взуття: 12 пар,

Рукавиці (подвійні пари): 12 комплектів,

Пояси: 12 шт.,

Підшоломники: 12 шт.,

Протигази: 15 шт.,

Петлі евакуаційні: 12 шт.,

Пожежну драбину: 1 шт.,

Мотопомпу: 1 шт.,

Бензопилу: 1 шт.,

Пожежний рукав: 1 шт.,

Електрогенератор: 1 шт.,

Набір рятувальний медичний (споряджений медичний рюкзак, ноші (дошка ортопедична) з стабілізатором для голови і фіксуючими ременями, коміри шийні): 1 комплект,

Лопати: 12 шт.,

Хлопавки пожежні (для гасіння трави): 12 шт.,

як гуманітарну допомогу  загальною вартістю 95097, 14 злотих.

На даний час Стриївська сільська рада сформувала добровільну пожежну команду в складі 12  членів , які протягом вересня 2022  року пройшли теоретичне та практичне навчання ,  проведене Державною службою України з надзвичайних ситуацій,  з метою отримання знань та навичок гасіння пожеж та  оперативного вирішення надзвичайних ситуацій  .

Стриївська територіальна громада з 2021 року бере участь у проєкті « Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми " ULEAD з Європою / ULEAD with Europe" і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Очікуємо поставку в рамках проєкту пожежного автомобіля .

Щиро дякуємо нашим партнерам і меценатам за допомогу  у створенні та підтримці нашої добровільної пожежної команди.