Шеринг документів за допомогою застосунку Дія

Дата: 02.11.2022 12:15

КНП «Гульська амбулаторія загальної практики  сімейної медицини» Стриївської сільської ради спільно з Міністерством цифрової трансформації України запровадили ідентифікацію громадян  та отримання копій документів за допомогою шерингу в застосунку «Дія».

Можливість поділитись цифровими документами вже доступна в усіх амбулаторіях громади:

Гульській  АЗПСМ

Суслівській  АЗПСМ

Киківській  АЗПСМ

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшить ефективність роботи АЗПСМ  і скоротить час на обробку та перевірку документів громадян. Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій.

Щоб поділитися цифровою копією ID-картки, закордонного паспорта, ідентифікаційного коду, свідоцтва про народження чи довідки внутрішньо переміщеної особи (ВПО) громадянину  потрібно лише:

• зайти в застосунок «Дія»;
  • відкрити сканер QR-кодів (знаходиться у правому верхньому кутку розділу «Документи»);
  • сканувати QR-код, наданий фахівцем;
  • підтвердити запит для передачі даних.