Стриївська громада

Житомирська область, Звягельський район

Україна потребує тих, хто готовий стати на захист рідного краю!

Дата: 02.02.2023 13:47
Кількість переглядів: 113

Україна потребує тих, хто готовий стати на захист рідного краю!

У зв"язку із збройною російською агресією проти України та з метою реагування на загрози національній безпеці держави МВС України прийняло рішення про формування додаткових бригад Національної гвардії , Національної поліції та Державної прикордонної служби. Їх завдання – посилити Збройні сили України під час майбутнього наступу.

Країна, в якій навіть діти роблять свій внесок у перемогу, ніколи не буде підкорена ворогами. Російська армія планувала за лічені дні захопити Україну, але зустріла шалений опір не лише з боку Збройних сил України, але й зі сторони цивільного населення, яке героїчно протистояло загарбникам. І зараз Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Але для виконання цього надскладного завдання необхідна допомога кожного жителя, який готовий взяти до рук зброю.

Українці, які прагнуть наблизити нашу Перемогу та якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, закликають вступати до лав нових підрозділів.

Формування нових бригад вже почалося, і їх кістяк складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України. Це жодним чином не мобілізація, а добровільний вибір кожного. Людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби: стабільну високу оплату з додатковими винагородами; безоплатну меддопомогу, страхування та інші соціальні гарантії; можливість захищати Україну від ворога у складі найпрофесійніших бригад; досвід та професію.

Долучайся до “Гвардії наступу”! Стань тим, хто звільнить Україну!

Запрошуємо - патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян - військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку - приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

Всі, хто прагне наблизити нашу перемогу  - чекаємо  в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Житомирської області за місцем проживання.

Телефон для довідок 0412 47-37-26.

Захисти свій дім!

Захисти Україну!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора