ПРОЄКТ ДЕРЖПРАЦІ "ВИХОДЬ НА СВІТЛО"

Дата: 07.08.2023 11:17

Люди з професійно-технічною освітою найчастіше вимушені не декларувати свою роботу, тобто працювати неофіційно.

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

Проєкт Державної служби України з питань праці "Виходь на світло" спрямований подолати проблему недоброчесних трудових відносин між працедавцями і працівниками.

Фото без опису

Фото без опису