Стриївська громада
Житомирська область, Звягельський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!

Дата: 16.08.2023 09:27
Кількість переглядів: 122

Наразі, у межах програми “Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес” проводиться підготовка до онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!” для молодих людей у віці 16-35 років та мешканців Житомирської області, що відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00. Захід передбачає ознайомлення молоді та мешканців області з провідними українськими та міжнародними підприємствами - презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!”.

Захід складається з двох частин:

  • Основний захід - презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування, тощо.
  • Паралельний захід - проходження співбесіди з представником HR-відділу. Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватись. Ми надамо список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR-спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних кандидатур.

Впродовж реалізації проєкту будуть висвітлюватись новини щодо можливостей працевлаштування та розміщуватись актуальні відкриті вакансії компаній-учасників на офіційній сторінці Маріупольської Спілки Молоді у соціальній мережі facebook.


Задля розширення можливостей працевлаштування молодих людей та мешканців Житомирської області, запрошуємо на захід:  молодих людей, у віці 16-35 років, людей старшого та поважного віку. 

Лінку на реєстрацію у заході серед місцевих адміністрацій, а також серед мешканців Житомирської області з цільових груп людей:
https://forms.gle/fVCbba5JrYYL5V5t9.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора