21 листопада Україна відзначає 10 річницю Революції Гідності та 19 річницю Помаранчевої революції

Дата: 21.11.2023 11:30

21 листопада Україна відзначатиме 10 річницю Революції Гідності та 19 річницю Помаранчевої революції. Українці зробили свій європейський та цивілізаційний вибір тоді і продовжують його захищати | зі зброєю в руках сьогодні.

Свій перший контрнаступ українці розпочали 10 років тому - зупинивши гібридну (за посередництвом авторитарної проросійської влади в Україні) агресію кремля, націлену проти наших цінностей, прав і свобод, проти демократизації країни, на знищення нашої державної незалежності.

10 років тому ми зафіксували історію нашої першої перемоги у цій війні- Революції Гідності. Сила і масовість громадянського спротиву, самопожертва Героїв Небесної Сотні, не залишила тоді проросійській диктатурі шансу в Україні.

10 років тому ми сформулювали нашу національну ідею - Гідність і Свобода України. Ця ідея викристалізувалася суспільством на Майдані. Цінності, що вивели на вулиці громадян 10 років тому і які ми відстоюємо у сьогоднішній повномасштабній війні з путінською росією.

Зважаючи на вищезазначене, належне відзначення Дня Гідності та Свободи є особливо важливим.

За даним посилання можна більше ознайомитись з інформаційно-методичними матеріалами