Стриївська громада

Житомирська область, Звягельський район

Дата: 01.12.2023 10:06
Кількість переглядів: 44

Фонд Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.

В рамках проекту Стриївська сільська рада отримала Дефібрилятор Samaritan PAD 350P + додаткові комплекти акумуляторів + додатковий набір електродів + педіатричний модуль - 1 шт. як гуманітарну допомогу.

Дана допомога була надана Фондом міжнародної солідарності Республіка Польща, у партнерстві з BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) - Польським Банком розвитку та завдяки фінансуванню Європейського Союзу.