В Україні запрацював сайт на якому можна розмістити скаргу про випадки домашнього насильства

Дата: 19.12.2023 14:55

В Україні запрацював сайт 1547.ukc.gov.ua, на якому можна розмістити скаргу про випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Завдяки роботі сайту постраждалі від домашнього насильства зможуть у режимі онлайн подати анонімну скаргу про правопорушення та надати короткі дані про нього для правоохоронних органів, а також відстежити чинний статус і перебіг розгляду звернення за номером повідомлення в особистому кабінеті.

На сайті можна отримати ключову інформацію щодо домашнього насильства, зокрема про алгоритм протидії. Також доступна інтерактивна карта з даними про кількість звернень, переданих органам виконавчої влади, та кількість наданих консультацій жертвам домашнього насильства.

Перейти на сайт: 1547.ukc.gov.ua