Іван Туровський: Дякую кожному хто вирішив взяти участь у змаганнях “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”

Дата: 02.02.2024 10:37

Етап реєстрації в проєкті “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги” завершено.

Сьогодні начальник Звягельської районної військової адміністрації відвідав Токарівський ліцей, Ярунської громади та поспілкувався з учнями. Побував на уроці та поспілкувався з вчителем: діти дуже люблять спорт та з нетерпінням чекають коли розпочнуться змагання на рівні громад.

"Цікаво було дізнатись емоції школярів, адже зовсім скоро розпочнеться найвідповідальніший етап. Побажав їм успіху та перемог."

Нагадуємо в Звягельському районі зареєструвалось 82 школи серед них 7 – це заклади освіти Ярунської громади. Найпопулярнішим видом спорту серед школярів є волейбол, що свідчить про їх активність і життєрадісність.

"Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" - це чудовий проєкт, який дає можливість школярам з усієї України змагатися в різних видах спорту.

Ми розпочинаємо наступний етап – проведення змагань на рівні громад. Бажаємо всім успіху.