Реалізація пілотного проекту "Монетизація одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" з 01.01.2024 року

Дата: 09.02.2024 11:31

Реалізація пілотного проекту "Монетизація одноразової натуральної допомоги  "пакунок малюка" з 01.01.2024 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744 (зі змінами) затвреджено Порядок та умов реалізації пілотного проекту "Монетизація одноразової натуральної допомоги  "пакунок малюка" у 2020-2023 роках, яким передбачено надання грошової компенсації по 31.12.2023

У зв'язку з чисельними зверненнями потенційних отримувачів грошової компенсації, з метою уникнення соціальної напруги серед цих осбі, Міністерством соціальної політики України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" та виплати грошової компенсації її вартості (далі - Проект) яким планується продовження реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" до 2025 року.
Зазначений Проект постанови подано на затвердження до Кабінету Міністрів України.

З вищезазначеним проектом можна ознайомитись на сайті Мінсоцполітики за посиланням https://www.msp.gov.ua/projects/854/.