# РазомпереможемоВолейбол#Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

Дата: 11.03.2024 11:49

# РазомпереможемоВолейбол#Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

У рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» 8 березня 2024 року в Гульському ліцеї відбувся II етап змагань з волейболу, учасниками якого були збірні команди Стриївської сільської ради.

Волейбол – це не лише спорт, але і справжня гра, яка об’єднує навколо себе людей, надаючи їм можливість показати свої спортивні здібності та командний дух.

Розпочалися змагання хвилиною мовчання, під час якої учасники турніру вшанували пам’ять загиблих за незалежність та свободу нашої держави, спільного виконання гімну України та гімну загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Кожна гра була цікавою та захопливою, юнаки та дівчата запекло змагалися за звання найкращої команди.

За підсумками змагань турнірна таблиця виглядає так:

І місце – Команди Гульського ліцею

ІІ місце – команди Киківського ліцею

Учасники змагань нагороджені дипломами та пам’ятними кубками та подарунками

Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» спрямований на розвиток фізичної культури і спорту в Україні, формування у молоді свідомої мотивації до здорового способу життя, стимулювання залученості дітей і молоді до шкільного спорту.

Наближаємо Перемогу

Слава Україні