Благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Дата: 06.05.2024 13:15

Війна увірвалася в наше життя, немов цунамі, вихор, шторм, землетрус. Увірвалася і перекроїла все – плани на літо і на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій і впевненість у завтрашньому дні.
          «Ми – за мир! «Ми хочемо миру, ні – війні!». Як страшно, що ці слова стали життєвою реальністю в наш час. 7 травня о 13.00 хв. відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ за участі талановитих здобувачів освіти Гульського ліцею та вихованців дошкільного закладу освіти « Веселка». Ми всі готуємося, особливо наші дітки. Тому прохання до вас приходьте, запрошуйте своїх родичів, сусідів. Наші хлопці дуже сильні, відважні, але потребують нашої  допомоги. Не будьмо байдужими! Наближаймо перемогу разом!