Заклик до зменшення споживання електроенергії: Важлива інформація для жителів та підприємств громади

Дата: 23.05.2024 11:16

Шановні жителі громади!

У зв'язку з підвищеним навантаженням на електромережі у пікові години, звертаємося до вас із проханням допомогти зменшити споживання електроенергії в наступні періоди:

- З 7:00 до 11:00
- З 17:00 до 22:00

З метою забезпечення стабільної роботи електромереж та запобігання можливим аваріям, просимо вас:

1. Відкладати використання енергоємних приладів (пральних машин, посудомийних машин, електроплит тощо) на інший час.
2. Вимикати непотрібне освітлення та електроприлади, коли вони не використовуються.

Звернення до підприємств, організацій та установ

Просимо підприємства, організації та установи нашої громади сприяти зниженню електроспоживання, забезпечуючи використання власних джерел живлення, у тому числі альтернативних (сонячні панелі, генератори тощо) під час пікових годин. Це допоможе зменшити навантаження на електромережі та забезпечити стабільне електропостачання для всіх мешканців.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви допоможете нам забезпечити стабільне та надійне електропостачання для всієї нашої громади.

Дякуємо за ваше розуміння та підтримку!