Дата: 10.06.2024 15:57

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо надання грантової підтримки малим агровиробникам. Відповідне розпорядження було прийнято на черговому засіданні 04 червня 2024 року №495-р "Питання спрямування коштів, залучених від Міжнародного  банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку, Міністерству аграрної політики та продовольства".

Залучені грантові кошти дозволять, у першу чергу, забезпечити фінансову підтримку сільськогосподарським товаровиробникам, які мають у власності чи користуванні до 120 га; утримують до 100 корів або до 500 маточного поголів'я кіз або овець.

За рахунок додатково спрямованих Мінагрополітики коштів сільгоспвиробники зможуть отримати таку підтримку:

• 4000 гривень на один гектар оброблюваних угідь;

• 7000 гривень на одну корову всіх напрямів продуктивності;

• 2000 гривень на одну голову кіз або овець.

Заявки на отримання підтримки прийматимуться через Державний аграрний реєстр.

Про початок прийому заявок буде повідомлено на сайті Мінагрополітики.

Орієнтовано реєстрація розпочнеться в кінці червня.