Стриївська громада
Житомирська область, Звягельський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Президенти Зеленський і Байден підписали історичну угоду, яка зміцнює союзництво між Україною та США

Дата: 14.06.2024 11:06
Кількість переглядів: 50

Президент України Володимир Зеленський і президент США Джо Байден підписали безпрецедентну угоду, яка виводить відносини між двома країнами на новий рівень союзництва. Ця угода стала найсильнішою з усіх, які були укладені за час незалежності України, і є значним досягненням для обох держав.

Юридично зобов'язуючі положення: стабільна підтримка та відповідальність Росії

Однією з ключових особливостей угоди є її юридично зобов'язуюча частина. США зобов'язуються забезпечувати стабільний рівень підтримки України щороку протягом наступних десяти років, зокрема у сфері оборони. Крім того, угода передбачає відповідальність Росії за війну, використання російських активів на користь України та посилення санкцій проти Росії. Це значне досягнення для України у боротьбі за справедливість.

Довготривала підтримка для перемоги України

Америка зобов'язується підтримувати Україну як під час війни, так і в мирний час. Угода містить формулювання про підтримку України для її перемоги, що є новаторським підходом порівняно з попередніми формулюваннями про "підтримку стільки, скільки необхідно". Це свідчить про серйозність намірів США допомогти Україні досягти своєї мети.

Спільний розвиток оборонного виробництва

Угода також передбачає співпрацю у розвитку оборонного виробництва, що зміцнюватиме обороноздатність України. Це створить нові робочі місця як для українців, так і для американців, зокрема в технологічному оборонно-промисловому комплексі.

Постачання сучасної зброї

Щодо зброї, угода передбачає допомогу США та їхніх партнерів у постачанні Україні систем "Патріот" та ескадрилей винищувачів, зокрема F-16. Це важливе досягнення, яке забезпечить Україні необхідні засоби для захисту.

Підтримка вступу України в НАТО

Угода закріплює підтримку США щодо майбутнього вступу України в НАТО. Це є важливим кроком на шляху України до членства в альянсі.

Вдячність Україні та зміцнення глобального лідерства США

Україна висловлює вдячність президенту Байдену за його лідерство та роки підтримки, а також обом партіям і палатам Конгресу США за допомогу в захисті незалежності України. Ця угода є великим успіхом для України та зміцнює глобальне лідерство Америки. Такий новий рівень відносин став можливим завдяки сміливості українців, які змінюють історію.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора