Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 11:48

Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України, який символізує національне єднання, незалежність і утвердження демократичних цінностей.

Конституція України забезпечує об’єктивне та незалежне правосуддя. У ці складні для нашої країни часи Основний Закон України має стати фундаментом боротьби за збереження нашої єдності, розвиток демократії, законності та правопорядку.

Сьогодні ми змушені відстоювати права і свободи у війні з агресором. Дякуємо всім, хто зараз бореться на полях битв і працює на трудовому фронті, за самовідданість заради спільної перемоги.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, ясного неба та віри в славне майбутнє України! Бажаємо бути прикладом гідного громадянина України!

Нехай на нашій землі запанують мир, спокій та добро!